Görüşlerinizi Paylaşın

FUAR DESTEKLERİ

DEVLET DESTEKLERİ

YURT DIŞI PAZAR ARAŞTIRMA - YURT DIŞI FUARI

Firmaların üretim ve ihracattaki performansı Türkiye ekonomisinin kalkınması için  büyük önem taşır. Yurt dışı pazarında söz sahibi olmak, ihracatınızı artırmak için öncelikle hedef pazarın ve rakiplerin tanınması, yeni teknolojilere uyum sağlanması ve sektörel analizin iyi yapılması gerekiyor. İlgili sektöre yönelik yurt dışı fuar gezileri ise bu kapsamda önemli bir rol oynar.

Fuarium, uluslararası platformda kazanmış olduğu deneyimleriyle dış ticaret analizi, yurt dışı pazar araştırmasıyla yurt dışında devlet destekli ve düşük maliyetli fuar organizasyonları gerçekleştirmektedir.

KOSGEB ve Ekonomi Bakanlığı’nın Pazar Araştırması ve Pazara Giriş desteklerinden faydalanmak isteyen firmalara dosya hazırlama hizmetlerinden, gerekli evrakların toplanmasına ve katılımcı firmanın teşvik alabilmesi için tam zamanında başvuruların yapılmasına kadar tüm süreci sizin için yönetiyor, size özel paket programlar sunuyoruz. 

SEKTÖREL TİCARET HEYETİ DESTEĞİ

Yeni pazarlar keşfetmek ve yurt dışındaki şirketlerle bağlantı kurmak için Sektörel Ticaret Heyeti'ne katılan firmalara sağlanan devlet desteği kapsamında taraflar arasındaki tüm organizasyon akışını yönetiyoruz. Türkiye’deki seyahat acenteleri, KOBİ'ler ve meslek odalarını, Almanya’daki meslek örgütleri ve firmalarıyla bir araya getiriyor, yeni iş ilişkileri kurulmasına olanak sağlıyoruz.

ALIM HEYETİ

Yurt dışındaki potansiyel müşterilerinizi bulmak ve onlarla buluşmak mı istiyorsunuz?

Öncelikle sizler için yurt dışı pazar araştırması kapsamında potansiyel müşterilerinizi en doğru şekilde analiz ediyor, yurt dışından ülkemize davet edilen kurum ve kuruluş temsilcileri, basın mensupları, üretici ve ithalatçı firma yetkililerinin katılımıyla, ihraç ürünlerinize yeni pazarlar bulunması ve mevcut pazar paylarınızın korunması amacıyla Alım Heyeti programlarınızı organize ediyoruz.

URGE PROJELERİ

URGE adıyla bilinen “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ" ile şirketlerin uluslararası pazarlarda rekabet gücünü artırmaya yönelik eğitim, danışmanlık, yabancı alım heyeti organizasyonları, yurt dışı pazarlama etkinlikleri ve şirkete özel danışmanlık hizmetleri gibi faaliyetler kapsamında şirketler, iş birliği kuruluşlarının (İl Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Endüstri Bölgeleri, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Sektörel Üretici Dernekleri, Sektörel Dış Ticaret Şirketleri, İmalatçı Dernek/Birlik/Kooperatifler vb) başvuruları sayesinde %70 oranında destekleniyor.

Sektörünüze özgü 5 yıl sürecek UR-GE projeleri, Fuarium eşleştirme hizmetiyle firmanızın ihracatını artırabileceği hedef pazarlarda düzenlenen sektörel heyetlere katılabilir, dünyanın herhangi bir ülkesindeki potansiyel müşterilerinizle görüşme yapabilir, en doğru kaynakları bularak yeni iş ortakları edinebilirsiniz. 

© Copyright 2018 - Bu sitede kullanılan tüm içeriklerin telif hakları " Fuarium" a aittir / Design by İdemania